Gelecek ay erken genel seçimlere gitmeye hazırlanan İngiltere'nin Türk kökenli Başbakanı  Boris   Johnson  , katıldığı son radyon programında kaç çocuğu olduğuna ilişkin soruyu cevaplamaktan kaçındı. Joh

haber7
0

İngiltere de siyasi kariyeri boyunca sevgilileri ve çocuklarıyla sık sık gündeme gelen Türk kökenli Başbakan  Boris   Johnson  , katıldığı son radyo programında bir kez daha kaç çocuğu olduğu sorusuyla karşı karşıya kaldı.

Johnson soru üzerine , "Çocuklarımı çok seviyorum ama bu seçimde onlar yarışmıyor , bu nedenle yorum yapmayacağım. Onları siyaset malzemesi yapmayacağım" diye  cevap  verdi.

Resmi başbakanlık konutu Downing Sokağı 10 Numara da partneri Carrie Symonds ile birlikte yaşayan  Johnson  , daha fazla çocuk isteyip istemediği  sorusuna  ise , "Bu tartışmalara dahil olmayacağım" şeklinde  cevap  verdi.

Johnson ın eski eşi Marina Wheeler dan 4 çocuğu bulunuyor , ancak İngiliz siyasetçinin evlilik dışı ilişkilerden 2 çocuğunun daha olduğu öne sürülüyor.

Daha önce yerel basında çıkan haberlerde ,  Johnson  ve Symonds un 10 Numara da yüksek sesle kavga ettikleri , komşularının gürültüden şikayetçi oldukları iddiası , İngiliz Başbakan ın başını ağrıtmıştı.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =