Transporter  T6.5 Türkiye'de  satışa  sunuldu.  yeni  aracın Van yani camsız versiyonu lansmana özel 139 bin TL'den başlayan fiyatlara sahipken , City Van ve Camlı Van versiyonu da 164 bin 500 TL'den satın alınabiliyor.

haber7
0

Dünya genelinde , pazara sunulduğu tarihten itibaren 20 milyon adetlik satış rakamına ulaşan  Transporter  , hem markanın hem de dünya ticari araç pazarının en efsanevi modelleri arasında yer alıyor. 

Yeni aracın ön tasarımı , iç mekandaki yenilikleri ve teknolojik detayları Transporter’ı ticari araç sınıfından binek araç sınıfına taşımış gibiydi. Konforlu , ekonomik ve performanslı olması ilk andan itibaren bana bunu hissettirmişti.

Yeni  Transporter  ilk etapta Türkiye’de 2 farklı gövde tipiyle satın alınabilecek. Bu gövde tiplerinden biri camsız , van versiyon iken ötekiler ise City Van ve geçen Camlı Van versiyonu. Van araç uzun şasi 2+1 oturma kapasitesine sahipken Camlı Van 4+1 , City Van 5+1 oturma kapasitesine sahip.

Yeni Transporter’ın Van versiyonunu sadece uzun şasi ile satın alabiliyorsunuz , City Van ve Camlı Van versiyonu ise hem standart hem de uzun şasi ile satın alabiliyorsunuz. Uzun şase olan  Transporter  City Van ya da Camlı Van’ın satış fiyatı ise lansmana özel 177 bin TL olarak belirtilmiş.

Transporter ilk etapta sadece 2 litre dizel motorla satın alınabilecek. Bu motor Van versiyonda 110 ve 150 beygir olmak üzere iki farklı güç seçeneğini kullanıcısına sunuyor. City Van ve Camlı Van modelleri ise sadece 150 beygir güç üretecek.

YENİ CARAVELLE DE ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =