Türk gazeteci Dündar Keşaplı önderliğinde TFF Hasan Doğan  milli  Takımlar Eğitim ve Kamp Tesisleri'ne gelen  İtalyan  basın mensupları , İstanbul'da oynanacak olan Şampiyonlar Ligi Finali ile ilgili bilgi aldı. Tesisleri i

haber7
0

TFF 1. Başkan Vekili ve UEFA Yönetim Kurulu üyesi Servet Yardımcı ,  İtalyan  basın mensuplarına 30 Mayıs 2020 de Atatürk Olimpiyat Stadı nın ev sahipliği yapacağı UEFA Şampiyonlar Ligi finali hakkında bilgilendirmede bulundu. Roma nın UEFA Avrupa Ligi ndeki Medipol Başakşehir ile bu akşam oynayacağı karşılaşmayı izlemek için İstanbul a gelen  İtalyan  medya mensupları , TFF Hasan Doğan  milli  Takımlar Eğitim ve Kamp Tesisleri ni ziyaret etti. Ziyarette Servet Yardımcı , İstanbul un ev sahipliği yapacağı finalin hazırlıkları hakkında  İtalyan  gazetecilere bilgi verdi.

ZİYARETE HAMİT ALTINTOP DA KATILDI

Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Hamit Altıntop un da katıldığı ziyarette Corriere dello Sport tan Guido D Ubaldo , La Gazzetta dello Sport tan Massimo Cecchini , Corriere della Sera dan Luca Val D isere , Il Messaggero dan Ugo Trani , sportpress24.com dan Stefano Ghezzi ve İtalya Spor Yazarları Derneği Uluslararası İlişkiler Sorumlusu Dündar Keşaplı yer aldı. Servet Yardımcı ve Hamit Altıntop , ziyarete katılan medya mensuplarına  milli   takım  forması hediye etti.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =