Süper Lig'de son sırada yer alan İstikbal Mobilya Kayserispor'un teknik direktörü Bülent Uygun , bulundukları kötü durumdan çıkacaklarına olan inancını dile getirdi.

haber7
0

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Kayseri Şube Başkanı Oktay Ensari , Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Veli Altınkaya ve basın mensuplarından oluşan heyet , Bülent Uygun u kulüp tesislerinde ziyaret etti. 

Burada konuşan Uygun , gazetecilerin kendi şehrinin takımına sahip çıkması nedeniyle mutlu olduğunu söyledi.

Kayserispor u basının da desteğiyle ayağa kaldıracaklarını belirten Uygun , "Burada birbirinden değerli duayen isimlerin olması ve bizleri ziyaretinizden dolayı çok mutluyum. Bizler başarı için elimizden geleni yapıyoruz. Siz , bütün Kayseri nin dertlerini ve sorunlarını dile getiren , kalemi satın alınamayan özel insanlarsınız." ifadelerini kullandı.

Takımın durumunun iç açıcı almadığını , bunun da belli sebepleri bulunduğunu vurgulayan Uygun , şunları kaydetti:

"Kayserispor için el birliği ile güzel şeyler yapmamız gerekiyor. Berna (Gözbaşı) Hanım la yeni bir yola çıkıyoruz. Sportif direktörümüz Bülent (Bölükbaşı) Bey de önümüzdeki süreçte güzel görevlerde bulunacaktır. Beraber transferlerimizi gerçekleştireceğiz. Güzel bir kadro oluşturacağız. Devre arası , bu şerefli ve onurlu formayı hak edecek futbolcu kardeşlerimizi buraya getireceğiz. Kayserispor u bulunduğu yerden çıkartarak , bu  sezon   ufak  da  olsa  bir  tarih   yazmış  olacağız. Sonraki ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 6 =