Hazine ve Maliye Bakanı Berat  Albayrak  , 'Türkiye son bir yılda bütün bu operasyonları püskürtecek bir refleksle şükürler olsun tekrardan ekonomik olarak güçlü  büyüme  trendine girmeye b

haber7
0

"24. Uluslararası İpekyolu İşadamları Zirvesi"ne katılmak üzere Trabzon a gelen  Bakan   Albayrak  ı , havalimanında Vali İsmail Ustaoğlu , bazı bölge illerinin milletvekilleri , Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu , AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ve diğer ilgililer karşıladı.

 

 

Albayrak , burada kendisini bekleyen partililere hitaben yaptığı konuşmada , hem ana ocağı hem baba ocağında bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirterek , kendisini samimi , muhabbetli şekilde karşılayanlara teşekkür etti.

Trabzon da önemli bir programları olduğunu belirten  Albayrak  , "Hazine ve Maliye Bakanı olarak inşallah Türkiye nin ticaret ve ekonomi merkezi olması noktasında uluslararası bir programımız var. Dünyanın dört bir tarafından yatırımcılar , iş dünyasından temsilcilerin katıldığı bir program var. O programa gelerek hem Trabzon hem Türkiye için yeni ekonomi dönemimizde büyük ve güçlü Türkiye idealimize hizmet etme noktasında önemli bir görüşme yapacağız , toplantı yapacağız." diye konuştu.

 

 

Albayrak , programda iş dünyası ile konuşmaları olacağını ifade ederek , sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bankalarımızı getirdik , Türkiye ekonomisi özelinde önemli adımlar atacağız. Niye? Şunu çok net görmemiz lazım , özellikle son bir senedir Türkiye ekonomimize büyük bir operasyon oldu , takip ettik ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =