Gazeteci Nedim Şener , CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Talat Atilla hakkında , "Atilla ile adımın yan yana gelmesine tahammülüm yok. 7 yıl önce söyleşi yaptı ,onu çarpıtarak verdi. Tek bir telefon konu

haber7
0

CHP yi karıştıran Külliye ye giden CHP li skandalının ardından gazeteci Nedim Şener , konuyla ilgili Kemal Kılıçdaroğlu nun iddiayı ortaya atan isim olan Talat Atilla hakkındaki sözlerini yalana çıkartan o bilgili paylaştı. 

 

 

KILIÇDAROĞLU MU , TALAT ATİLLA MI YALAN SÖYLÜYOR?

Talat Atilla ile 7 yıldır görüşmediğini , "T.Atilla ile adımın yan yana gelmesine tahammülüm yok.7 yıl önce söyleşi yaptı ,onu çarpıtarak verdi. Tek bir telefon konuşması bile yapmadım" sözleriyle dile getiren Kemal Kılıçdaroğlu nu yalan çıkartan belgeyi Nedim Şener ortaya çıkardı. Bu durumun ardından kafalarda hangisi yalan söylüyor soruları dolaşmaya başladı.

 

 

Nedim Şener bu durumu , "Atilla’nın 28 Ekim  2018  Kılıçdaroğlu ile konuşup Milliyet’te yazdığı Burhaniye’deki yazlık haberi de yalan olabilir mi?" sözleriyle sosyal medyadan paylaştı. 

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: HABER7 Yedi Gündem Abone ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =