Ulusal güvenlik ve kişi tanıma teknolojileri alanında kamu ve özel sektör kuruluşları için Türkiye’de faaliyet gösteren teknoloji firması  Papilon   Savunma   halka   arz  oluyor.

haber7
0

Papilon  Savunma  dan yapılan açıklamaya göre , biyometrik sistem teknolojisi geliştiren , kişi tanıma ve kimlik yönetimi konusunda Türkiye’nin üreten gücü , uluslararası arenada ise 53 farklı ülkede aktif pazar çalışması yürüten  Papilon   Savunma   halka  arzına yönelik olarak Sermaye Piyasası Kurulu ndan (SPK) onay aldı. 

Pay başına 4 ,40 TL sabit fiyat ile 2 ,5 milyon TL’si sermaye artırımı olmak üzere toplam 7 ,5 milyon TL nominal değerli paylarını  halka   arz  edecek olan  Papilon   Savunma  , yüzde 23 ,8  halka  açıklık oranına ulaşmayı planlıyor.

Papilon Savunma’nın 28-29 Kasım da Borsa da satış yöntemi ile yapılacak olan arzına , Gedik Yatırım liderlik ediyor.

Küresel pazardaki 5 biyometrik üreticisinden biri uçtan uca sistem üreticisi

Verilen bilgiye göre , Avrupa Birliği , Birleşmiş Milletler gibi uluslararası platformlara ürün , bütüncül teknoloji ve hizmetlerini sunan  Papilon   Savunma  , Türkiye’de ise ana ortağından 2012 yılında edindiği know-how ile kurulduğu günden bu yana küresel pazardaki 5 biyometrik uçtan uca sistem üreticisinden biri durumunda bulunuyor.

Şirket , geliştirdiği yüksek katma değerli yenilikçi teknolojisi ile kamu güvenliği , sınır güvenliği , biyometrik kimlik , ticari güvenlik , kriminal analiz , balistik tespiti ve ceza adaleti gibi ileri ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 9 =