Etiketler:

 Anadolu   Isuzu  Genel Müdürü Tuğrul Arıkan , "Özellikle düşen faizlerin ve artmaya başlayan tüketici güveninin etkisiyle 2020’de yatırımların ve satın almaların artacağını öngörüyoruz.

haber7
0

Anadolu  Isuzu  dan yapılan açıklamaya göre , Anadolu  Isuzu  yetkili servisleri ve satış bayileri , 19-21 Kasım da "Adımızı Zirveye İzimizi Yollara Kazıyalım" mottosuyla Kıbrıs ta düzenlenen toplantıda bir araya gelerek 2019 yılını değerlendirdi ve  2020  hedeflerini belirledi.

Arıkan , toplantıda yaptığı konuşmada , 2019’un zor bir yıl olmasına rağmen ana kategorilerde pazar payını artırarak yılı kapatacaklarını belirterek , yıl sonundaki kampanyalarla talebin hareketlendiğini kaydetti.

Anadolu  Isuzu  nun söz konusu kampanyalardan en iyi sonucu alan ticari araç üreticisi olduğunu ve yıl boyunca düşük seyreden servis girişlerinin de son çeyrekte artış trendi yakaladığını aktaran Arıkan , ötelenen talebin yeniden hareketlendiğini vurguladı.

Arıkan , "Özellikle düşen faizlerin ve artmaya başlayan tüketici güveninin etkisiyle 2020’de yatırımların ve satın almaların artacağını öngörüyoruz. 2020’de bütçemizde yüzde 20’lik pazar büyümesi bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

2020 de hem satılan hem de servise giren araç sayısını artırmaya odaklanacaklarını belirten Arıkan , şunları kaydetti:

"Yedek parça havuzumuzu genişletiyoruz ve buna çok önem veriyoruz. Ödeme sistemlerinde sunduğumuz alternatiflere ve hedefi vuran kampanya desteklerine ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =