AK Parti İzmir Milletvekili Binali  Yıldırım  , CHP'li bir siyasetçinin Külliye'yi ziyaret ettiği  iddialarına  ilişkin "Bizim  başka   işimiz   yok  mu kardeşim? Memleketin bin bir türlü işi var. Bir de sizin iç

haber7
0

Eski TBMM Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali  Yıldırım  , bir dizi etkinliğe katılmak üzere gittiği Bolu da valiliği ziyaret etti.  Yıldırım  , partisinin il başkanlığında teşkilat başkanlarıyla yaptığı toplantının ardından partililere seslendi. 

 

 

Bolu dayken aklına 15 Temmuz gecesinin geldiğini belirten  Yıldırım  , şunları söyledi:

"15 Temmuz gecesi malum ben kara yolu ile İstanbul’dan Ankara’ya geldim. Cumhurbaşkanımız da İstanbul’a geldi. Bir yandan seyahat ederken bir yandan da bu alçak FETÖ terör örgütünün hedeflerine ulaşmaması için bütün birimleri , vatanını-milletini seven kolluk kuvvetleri ile , askerler ile sürekli temas halinde olayı Cumhurbaşkanımızla yönettik. Bolu Dağı Tüneli çıkışında gelişen olayları daha rahat ve kararlı şekilde yönetmek için Karayolları şantiyesine gittim. Bir saat kadar orada çalıştım.

 

 

Verilmesi lazım gelen talimatları verdim ve oradan sonra işin rengi değişti."

"AKILLARINI BİR DOLARA KİRAYA VERENLER HAK ETTİKLERİ DERSİ ALMIŞLARDIR"

Binali  Yıldırım  , 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve kendisinin millet adına hırslandıklarını dile getirdi.

Yıldırım , "O kadar hırslanmıştık ki müthiş bir gayret içinde o gece Ölmek var , dönmek yok. Bu bayrak inmeyecek , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =