AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir  Ünal  , "Azıcık siyaset bilen birisi Kemal  Kılıçdaroğlu  ve arkadaşlarının yaptığının siyaset olduğunu söyleyemez. Çünkü siyasetin bir ahlakı vardır. Siyasetin b

haber7
0

Ünal , partisinin Pazarcık İlçe Danışma Meclisi nde yaptığı konuşmada , AK Parti kadrolarının Türkiye yi geleceğe taşıdığını , bu kadroların 17 yıldan beri Türkiye nin 2023 te , 2053 te ve 2071 de nasıl bir ülke olacağının kararını verdiğini , çocukların yaşayacağı Türkiye yi bu kadroların kurduğunu söyledi. 

YAPTIKLARI SİYASET DEĞİL , SİYASETİN AHLAKI VARDIR

Karşılarında "keşke böyle olmasaydı." dedikleri bir muhalefetin bulunduğunu dile getiren Ünal , aslında CHP ye muhalefet de demek istemediğini belirtti.

"Kemal Kılıçdaroğlu ve arkadaşları , siyaset yapıyor mu?" diye soran Ünal , "Hayır , yaptıkları siyaset değil. Azıcık siyaset bilen birisi Kemal Kılıçdaroğlu ve arkadaşlarının yaptığının siyaset olduğunu söyleyemez. Çünkü siyasetin bir ahlakı vardır. Siyasetin bir namusu vardır. Yalan üzerine , nefret üzerine , düşmanlık üzerine , iftira üzerine siyaset yapılmaz. Siyasetin bir tutarlılığı vardır. Siyasetin bir çizgisi vardır." dedi. 

BU ÜLKE SÜREKLİ SENİN İFTİRALARINI , YALANLARINI DİLEMEK ZORUNDA MI?

Kemal Kılıçdaroğlu na yakın bir gazetede ve ona yakın bir köşe yazarının bir iddia ortaya attığını , sonra bu iddianın yine CHP ye yakın bir televizyonda , CHP ye yakın ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =