29 Kasım’da vizyona girecek olan ‘Hemen Döneriz’ filminin yapımcısı ve oyuncusu  Gökhan   Mumcu  , "Gülmek insan psikolojisine iyi geliyor.

haber7
0

29 Kasım da vizyona girecek olan ‘Hemen Döneriz filminin yapımcısı ve oyuncusu Gökhan  Mumcu  , "Gülmek insan psikolojisine iyi geliyor.  Toplum   olarak  gülmek istiyoruz. Biz de çok değerli oyuncular ile birlikte bir komedi filmi çektik. İçerisinde güzel öğretilerinde olduğu komik bir film oldu” dedi.

Başlarına türlü işler açan bir arkadaş grubunun hikâyesini konu eden ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken komedi filmlerinden ‘Hemen Döneriz 29 Kasım da vizyona girecek. Film ile ilgili konuşan  Yapımcı  ve oyuncu Gökhan  Mumcu  , "Çok güzel bir ekiple çalıştık. Bir projeyi Bekir Aydınoğlu ile birlikte yapmaya askerde karar verdik. Askerlik bitince filmler çekelim dedik ve bunu başardık. Ekibin oyunculuğu dışında filme verdiği destek benim için büyük moral oldu. Ben bu filmi izlerim dediğim bir iş ortaya çıktı. Özellikle komedi filmi çekmek istedim. Gülmek insan psikolojisine iyi geliyor.  Toplum   olarak  gülmek istiyoruz. Biz de çok değerli oyuncular ile birlikte bir komedi filmi çektik. İçerisinde güzel öğretilerinde olduğu komik bir film oldu. Filme gidildiğinde bitinceye kadar keyifli bir zaman dilimi geçirilmesi bizleri de mutlu edecek" ifadelerini kullandı.

Hemen Döneriz filminin yönetmenlik koltuğunda Haydar Işık oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Burak Satıbol , Murat Genç , Gökhan  Mumcu  , Buse İskenderoğlu , Kadir Polatcı , Amir Zakaria , Ayhan Taş , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 2 =