Etiketler:

CHP’li bir ismin Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Külliye’de görüştüğü iddiası için “Doğrudur” diyen Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun partideki muhalifleri hedef alan yeni bir diza

haber7
0

CHP’de organize yalanın sarsıntıları devam ediyor. ‘CHP’li bir ismin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP’nin genel başkanlığı için Külliye’de bir görüşme gerçekleştirdiği’ muamması büyüyor. Cumhurbaşkanlığı’nın reddettiği iddiayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun doğrulaması CHP içinde yeni muhalif operasyonu tedirginliği yarattı.

Rahmi Turan Beştepe ye gittiğini iddia ettiği kişiyi açıkladı

YÖNETİM OPERASYONU

Cumhurbaşkanı Erdoğan , görüşmeyi reddederken parti içi muhalefette , ‘yönetim operasyonu’ algısı ağırlık kazandı. Kılıçdaroğlu’nun “Özel bir isim tahmininde bulunmak istemiyorum ama doğrudur. İsim vermek istemem” açıklaması da muhaliflerin bu iddiasını pekiştirdi. Muhalif kanat , yaklaşan genel kurul öncesinde belirsizliklerle dolu böylesi bir iddianın ortaya atılmasının Kılıçdaroğlu ve yönetiminin partideki muhalifleri hedef alan yeni bir dizayn operasyonu olduğunu düşünüyor. Parti kulislerinde muhaliflere karşı kasıtlı bir operasyon yapıldığı , Deniz Baykal’ı koltuğundan eden , Kılıçdaroğlu’nu da CHP genel başkanlığına taşıyan  Kaset  skandalını üreten aynı aklın yaklaşan genel kurul öncesi devreye sokulduğu konuşuluyor.

Muharrem İnce den sert cevap: Belge varsa kendimi Taksim de ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =