Alfa   Romeo  ,  Giulia  sedan ve Stelvio’nun en büyük kusurlarından birini düzeltti. Bilgi eğlence sistemleri , konsola monteli kontrol tekerleğinden kurtulan yeni  Alfa  modelleri , nihayet dokunmatik ekrana kavuştu. Geçen yılki g

haber7
0

Alfa modellerinin geliştirilen 7 inçlik gösterge paneli ekranı da yeni grafikler ve yeni bir düzenle güncellendi. Ayrıca her iki aracın merkez konsollarında da bir takım değişiklikler yapıldı.

Modellerin ön konsolu tamamen değiştirilerek çok daha şık ve oturaklı bir görünüme kavuşturuldu. Yeni direksiyon ve deri kaplamalı vites topuzuyla içerideki lüks hava geliştirildi.

Giulia ve Stelvio , içerideki güncellemelere ek olarak Seviye 2 otonom sürüş sistemleriyle donatıldı.

Otoyol asistanı , Trafik Sıkışıklık Asistanı , Trafik İşareti Tanıma Sistemi , Şeritte Tutma Asistanı , Aktif Kör Nokta Uyarı Sistemi , Sürücü Uyarı Alarmı ve İleri Çarpışma Uyarı Sistemi ile gelen iki model aynı zamanda Wi-Fi bağlantı noktası , arama asistanı , uzaktan araç kontrolü ve acil durum çağrı sistemi gibi yeniliklere de kavuştu.

Makyajlı  Alfa   Romeo  Giulia’nın fiyatının 39 ,345 dolardan başladığı kaydedilirken , yeni Stelvio’nun başlangıç fiyatı 41 ,345 dolar olarak açıklandı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =