İttifak Holding Konyaspor'da dün akşam yapılan antrenmanda aldığı darbe sonucu burnunda kırık oluşan takım kaptanı Ali Çamdalı ,  Beşiktaş  karşısında forma giyemeyecek.

haber7
0

Süper Lig in 12 nci haftasında sahasında Cumartesi günü  Beşiktaş  ı konuk edecek olan İttifak Holding  Konyaspor  da , dün akşam yapılan antrenmanda takım arkadaşıyla çarpışması sonucu burnunda kırık oluşan Ali Çamdalı  şoku  yaşanıyor. Burnundan operasyon geçiren tecrübeli kaptanın  Beşiktaş  karşısında forma giyemeyeceği öğrenildi. Kulüpten yapılan yazılı açıklamada , "Dün akşam yapılan antrenmanda takım arkadaşı ile girdiği mücadelede burnuna darbe alan takım kaptanımız Ali Çamdalı çalışmayı yarıda bıraktı. Burnunda açılma ve kırık tespit edilen oyuncumuz Konya Medicana Hastanesi nde Prof. Dr. Kayhan Öztürk tarafından başarılı bir şekilde ameliyat edildi. Kulüp doktorumuz Abdülaziz Türksoylu , bu sabah taburcu edilen kaptanımız Ali Çamdalı nın 1 hafta sonra maske ile takımla birlikte çalışmalara başlamasının öngörüldüğünü açıkladı."

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =