TRT 1 ekranlarında ilgiyle izlenen "Payitaht Abdülhamid" dizisinin çekimleri , Kocaeli'nin İzmit ilçesindeki Seka Film Platosu'nda tamamen yenilenen ve döneme uygun hale getirilen setlerde devam ediyor. Dizinin

haber7
0

Osmanlı padişahı Sultan 2. Abdülhamid Han ın hayatını konu alan ve eylül ayında dördüncü sezon bölümleriyle ekranlara gelen dizi , farklı ülkelerde de takip ediliyor. Dizi , sürükleyici hikayesi ve oyuncu kadrosuyla özellikle Orta Doğu , Balkanlar , Türk Cumhuriyetleri , Güney Amerika ve bazı Batı ülkelerinde büyük ilgi görüyor.

Dizinin başrol oyuncusu Bülent  İnal  , çekimlerin devam ettiği İzmit Seka Film Platosu nda , AA muhabirine set çalışmaları , sanat hayatı ve özel yaşamıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Payitaht Abdülhamid de 4. sezona girdiniz , çekimler nasıl gidiyor?

Keyifle çalışıyoruz. Her gün işimize severek geliyoruz. Aynı dostluk , kardeşlik , aile ortamı devam ediyor. Güzel bir platoda çalışıyoruz. Bu büyük bir lüks bizim sektör için. Bunun keyfini sürüyoruz. Her türlü konfor var. Yani platonun her yerinde , her dakika her şeyi çekebiliyoruz. Sayın İbrahim Eren başta olmak üzere TRT nin büyük desteği var. Es Film in kıymeti yapımcıları Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici bey gerçekten bu iş için ne gerekiyorsa yapıyorlar.

"Bir gün bana teklif edileceği hiç aklıma gelmemişti" Dizide başrol teklif edildiğinde ne hissettiniz , bu role nasıl hazırlandınız?

Sultan Abdülhamid ile ilgili bazı bilgilerimiz vardı. Sinemacılar tarafından hep hayatı ya da yaşadığı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =