Başkanı Bülent Arınç’ın  kızı  ,  damadı  ve torunları  trafik   kazası  geçirdi. Kazayı hafif yaralı olarak atlatan Yeter , hastanedeki tedavilerinin ardından taburcu edildi.

haber7
0

Kaza , Yozgat’ın Aydıncık İlçesi Baydiğin Beldesi yakınlarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre , Bülent Arınç’ın Tokat’ta Kardiyolog olarak görev yaptığı öğrenilen  damadı  Doç. Dr. Ekrem Yeter ,  kızı  Ayşenur Arınç Yeter ve çocukları Mehmet Akif , Şamil ve Zeynep Reyyan Yeter’in içerisinde bulunduğu otomobil Ankara’ya giderken kaza yaptı. Kazayı hafif yaralı olarak atlatan Yeter ailesi , Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.Yaralılar tedavilerinin ardından taburcu edildi. Kazayı duyan Vali Mustafa Çiftçi , Emniyet Müdürü Mehmet Gülser ve İl Sağlık Müdürü Ömer Sobacı hastaneye gelerek bilgi aldı.

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =