Süper Lig ekiplerinden İttifak Holding Konyaspor'un basın sözcüsü Güven Öten , teknik direktörleri  Aykut  Kocaman'la yola devam edeceklerini belirterek , "Biz  Aykut  hocamıza her yönüyle güve

haber7
0

Kayacık Tesisleri ndeki antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamada bulunan Güven Öten , takımlarda inişli çıkışlı dönemler yaşanabildiğine dikkati çekti.

Böyle sıkıntılı dönemlerde yönetim , oyuncu ve taraftarların daha fazla birbirine kenetlenmesi gerektiğini vurgulayan Öten , şunları kaydetti:

"Biz  Aykut  hocamıza her yönüyle güvenerek anahtarı teslim ettik. En ufak bir endişemiz , sorgulamamız , soru işaretimiz yok. Geçmiş dönemlerde hocamız  Konyaspor  dayken , yine böyle şeyler olmuştu. Biz yönetim , teknik ekip , futbolcular , taraftar ve basın tek yürek olursak , bu dönemleri çok rahatlıkla aşarız. Buna inancımız var. Ama bu beşli bacağın bir tanesinde sıkıntı olduğu zaman , bunlar sekteye uğruyor." 

 

- "Bizim inancımızda hiçbir eksiklik yok"

 

Üst üste alınan olumsuz sonuçlara değinen Güven Öten , "İnanın bizim inancımızda hiçbir eksiklik yok. Oyunularımız da bu şekilde. Tabii üst üste gelen aksilikler sonrası bir öz güven eksikliği oluştu. Biz bunu yıkıp , yeneceğiz. Biz  Konyaspor  uz. Kendimize güvendiğimiz zaman herkes bizden çekinir. Önce biz kendimize güvenip , birlik olacağız. Alacağımız bir galibiyetle bunun arkasının da geleceğine inanıyoruz." diye konuştu. 

Türkiye nin en değerli hocalarından biriyle yola çıktıklarını anlatan Öten , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =