İstanbul'da  Ölü   bulunan   İngiliz  eski İstihbarat Subayı Le Mesurier ile en son  görüşen  arkadaşı Faruk Habib'in ifadesine başvuruldu. Habib'in ifadesinde , "Onu tedirgin gördüm" dediği öğ

haber7
0

İngiliz eski İstihbarat Subayının ölümüne ilişkin eşinin olaydan önce son görüştüğü arkadaşı olduğu öğrenilen Faruk Habib in ifadesine başvuruldu. Habib in ifadesinde , "Onu tedirgin gördüm" dediği öğrenildi.

Beyoğlu ndaki evinin önünde ölü  bulunan   İngiliz  eski İstihbarat Subayının ölümüne ilişkin yeni birinin  ifadesi  daha alındı. Le Mesurier in eşi Emma Hedvig Christina Winberg in olaydan önce son görüştüğü arkadaşı olduğu öğrenilen Faruk Habib emniyete çağrıldı.

Faruk Habib in emniyetteki ifadesinde , Emma Hedvig Christina Winberg ile iki saate yakın görüştüklerini , bu görüşmede arkadaşını tedirgin bir halde gördüğünü söylediği ,  İngiliz  eski Subayı Le Mesurier in bir gün önce hastaneye gittiğini öğrendiğinde ise Winberg e , Le Mesurier in sağlık durumuyla ilgili sorular sorduğunu söylediği öğrenildi. Habib in iki saat sonra evden ayrılırken içeride Le Mesurier ve eşinden başka kimseyi görmediğini ifade ettiği belirtildi.

Olayla ilgili soruşturmanın geniş kapsamlı olarak devam ettiği bildirildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 1 =