Rabia Naz Vatan'ın babası  dakika  haberleri">Şaban   dakika  haberleri">Vatan  ile kendilerini Meclis Araştırma Komisyonu üyesi gibi tanıtıp , soruşturmanın tanığı Mürsel Küçükal'ı ifadesini değiştirmeye zorladığı suçlamasıyla gö

haber7
0

Giresun un Eynesil ilçesinde , evlerinin önünde yaralı bulunup , kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Rabia Naz  dakika  haberleri">Vatan  ın (11) babası  dakika  haberleri">Şaban   dakika  haberleri">Vatan  ile kendilerini Meclis Araştırma Komisyonu üyesi gibi tanıtıp , soruşturmanın tanığı Mürsel Küçükal ı ifadesini değiştirmeye zorladığı suçlamasıyla gözaltına alınan K.K. , T.D. ve C.C. emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.  dakika  haberleri">Şaban   dakika  haberleri">Vatan  ve 3 kişi Adli Kontrol Şartıyla serbest bırakıldı.

 

 

Şaban  dakika  haberleri">Vatan   dakika  haberleri">hakkında  soruşturmanın tanığı Mürsel Küçükal ın evine yaklaşmama kararı verilirken , 3 kişi  dakika  haberleri">hakkında  ise yurt dışı çıkış yasağı konuldu. 

Adliye çıkışı açıklamalarda bulunan  dakika  haberleri">Şaban   dakika  haberleri">Vatan  , "Mürsel Küçükal ın cumartesi akşamı ifade değiştirdiğini öğrendim. Bunun üzerine Giresun Emniyet Müdürlüğüne giderek bilgi almaya gayret gösterdim. Mürsel Küçükal ile asla muhatap olmak istemedim. Onu birileri evimin oraya getirmişti. O esnada bende kızımın mezarlığından gelmiştim. Ben sadece ricada bulundum , O ifade durumunu anlatır mısın dedim. Bu anın kamera kayıtları da var. Ben hiçbir zaman yargıya zarar getirecek durumların içerisine bulunmadan kızımın adaletinin hakkaniyetinin sağlanması için mücadele ettim ve edeceğim" dedi.

 

 

Yedi Gündem Abone ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 4 =