Netflix   Yeni  bir  Türk  dizisi  duyurusu   daha  yaptı. Hakan Muhafız , Atiye ve Love 101 isimli 3  Türk  dizisine imza atan online  dizi  ve film platformu  Netflix  ,  Yeni  bir  Türk  dizisinin  daha  duyurusunu yaptı. 2020 yılında yayınlanacak dizide

haber7
0

Netflix  Yeni  bir Türk dizisi  duyurusu   daha  yaptı. 150 milyondan fazla kullanıcı sayısına sahip online  dizi  ve film platformu  Netflix  , platformunda yer alan  dizi  ve film sayılarını her geçen arttırıyor. Türkiye de de yatırımlarına hız kazandıran platform , Hakan Muhafız , Atiye ve Love 101 isimli Türk dizilerini yayınlıyor.  Yeni  sezonları için tam gaz çekimlere devam eden  Netflix  , bu süre zarfında yeni bir Türk dizinin  daha  duyurusunu yaptı.

NETFLİX YENİ BİR TÜRK DİZİSİ  duyurusu  YAPTI!

Online  dizi  ve film platformu  Netflix  , Türk dizilerine yaptığı yatırımları gözle görülür bir oranda arttırdı. Türkiye de 170 bin aboneye olasan platform , şu ana kadar Hakan Muhafız , Atiye ve Love 101 adında 3 adet Türk dizisini  yayına  aldı. Şimdi ise  Yeni  bir Türk dizisi için  daha  kolları sıvadı ve resmi sitesi üzerinde  Yeni  dizinin duyurusunu yaptı.

Netflix in duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

YENİ TÜRK DİZİSİNDE SOSYAL SORUNLARA DEĞİNİLECEK!

Yazar ve senarist Berkun Oya ile iş birliği yaptığını duyuran  Netflix  , sosyal sorunlara ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 8 =