14. Asliye Hukuk Mahkemesi , Galatasaray'ın 'seçim davasını' 21 Şubat 2020 tarihine erteledi. Duruşma tarihine kadar , mevcut  Galatasaray  yönetimi görevine devam edecek.

haber7
0

Galatasaray da kulüpte seçim yapılıp yapılmayacağı Çağlayan Adalet Sarayı ndaki 14 üncü Asliye Hukuk Mahkemesi nde gerçekleştirilecek duruşmada belli olacaktı ancak bugün görülen davada karar çıkmadı.

Mahkeme başkanı , tarafların savunmalarının dinlemesinin ardından duruşmayı ileri bir tarihe kadar erteledi.  Galatasaray  ın mevcut yönetimi , 21 Şubat 2020 ye kadar görevine devam edecek.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz , konu hakkında şu açıklamaları yapmıştı; "Hukuki olarak baktığımızda bu belirsizliği gidermek için ben ve Kaan (Kançal) kardeşimiz müdahil olduk. Daha önce alınmış 7 yürütmeyi durdurma  kararı  var. İdari ibranın hükümsüzlüğüne dair karar var. Hukuki süreç bitmeden , sadece iki kişi hakkında alınmış  kararı  göz önünde tutup , diğer 7  kararı  dikkate almamak hukuken yanlış. Bazı arkadaşlarımız seçime girmemizi istemiyor. Eşit şartlarda düello ederiz , pusu kurmayız. Mustafa Cengiz olmadan seçim istiyorlar. Buna da peki derim ama taraftarlarıma laf anlatamam. O yüzden mücadele ediyorum. Ben mücadeleyi terk edecek , cepheyi bırakıp kaçacak insanlardan değilim."

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =