Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz , GS TV'de katıldığı canlı yayında Sarı-kırmızılı kulübün gündemiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Mustafa Cengiz in açıklamaları şu şekilde:

 

 

"İbra edilmediğimiz anı ve geceyi hiç unutmuyorum. Biz kazık çakmadık. Biz bir sevdanın peşindeyiz. Duygularımı iyi hatırlıyorum.  Fatih   Hoca   aradı  , çok üzüntülüydü. Etkiliyor. Dışarıda kış varken , içeride bahar olmaz. Merak etme hocam dedim. Ayrılabilirdim , bana kaçtı demesinler diye ayrılmadım. Bıraksaydım Kaçtı denecekti. 10 futbolcunun serbest kalma durumu vardı. Acıyı , bal eyledik. 14 arkadaşımız evet deseydi , o gün idari açıdan ibra edilecektik. Biz 2525 oyla seçilmişiz. 3 adaya da saygı duyuyorum , hepsinin oylarının toplamından fazla. Seçimle gelenin seçimle gittiği ortamda , ben bunu kabul edemedim. Galatasaray benim sevdam. Ben bir davayı sürdürebilmek , daha müreffeh bir Galatasaray verme hevesindeyim. Bu nedenle mücadeleye devam dedim. Mücadeleyi terk edecek , cepheyi bırakıp kaçacak insanlardan değilim. Benim atalarım da öyle."

"TARAFTARA ANLATMAM LAZIM"

 

 

"Bazı üye arkadaşlarımızın yargıya müdahalesi var. Mücadele ediyorlar bizim seçime girmememiz için. Seçime gir , imza topla Mustafa Cengiz demiyorlar. Eşit şartlarda düello edersiniz , bu tam tersine. Seçime gidelim , Mustafa Cengiz olmasın . Ben buna da peki diyorum ama taraftarıma laf anlatamam , bunun için mücadele etmem gerek. Mahkeme ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 9 =