İstanbul'u kazanmak için  Seçim  meydanlarında vaatlerde bulunan Ekrem  İmamoğlu  , 23 Haziran öncesinde söylediklerini unuttu. Daha önce , "İstanbullu suyu daha ucuz içecek" diyen  İmamoğlu  , İSKİ'

haber7
0

Seçimden önce İstanbul da  suya  indirim yapacağını vadeden Ekrem  İmamoğlu  , 24 Haziran ın üstünden daha birkaç ay geçmeden sözünü unuttu. İstanbul da  suya  yüzde 20  zam  yapıldı. Bu da yetmemiş gibi  İmamoğlu  zammı , daha önce  suya  yapılan indirimin yanlış hesaplandığını ve mantıksız olduğunu söyledi. 

MALİYETİ BAHANE GÖSTERDİ

Tepki çeken zamdan sonra , "Maliyet arttı" açıklaması yapan  İmamoğlu  na tepki gösteren vatandaşlar , "Belediye başkanı olmadan önce maliyetleri bilmiyor muydun" eleştirisinde bulunuyor.

YÜZDE 40 İNDİRİM SÖZÜ VARDI

Ekrem  İmamoğlu  , seçim kampanyası döneminde şunları söylemişti:

İstanbullunun  suya  harcadığı parayı azaltacağız. Suda hanelere ortalama yüzde 40 indirim yapacağız. 5 yılın sonunda altyapı çalışmalarını tamamladığımızda İstanbullu musluktan temiz su içebilecek. 

 İmamoğlu  8 yılda yapılmayan zammı bir günde  yaptı 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 4 =