Ameliyat sonrası sağlık kurulu ile  Florin  Andone'nin durumu masaya yatırılacak.  Fatih  Terim'in Rumen yıldızla yolların ayrılmasını isteyebileceği öğrenildi.

haber7
0

Radamel Falcao nun yokluğunda gösterdiği performansla alkış alan  Florin   Andone  nin Galatasaray macerası bitebilir... Gaziantep maçında dizinden ağır bir sakatlık geçiren Rumen yıldızla ilgili doktorların , "En erken mart başında dönecek" raporu verdiği öğrenildi.

 

 

SEZONU BİLE KAPATABİLİR!

Hatta  Andone  nin sezonu kapatma ihtimali bile olduğu iddia edildi. Bu gelişme üzerine  Fatih   Terim  in , "Maksimum 1-2 ay için  Andone  yi kadroda tutamayız" dediği belirlendi.BRIGHTON A TEKLİF YAPILACAK Ameliyat sonrası sağlık kurulu ile toplantı yapılacağı öğrenildi. Eğer tablo değişmezse yönetim Brighton kulübü ile kiralık anlaşmasının iptalinin masaya yatırılacağı ifade ediliyorSÖZLEŞMESİ DONDURULABİLİR Eğer İngilizler olumsuz yanıt verirse bu kez  Andone  nin sözleşmesinin dondurulması gündeme gelebilir. G.Saray , Rumen yıldızın yerine yeni bir forvet transferi için harekete geçecek.BURADA DAHA İŞİM BİTMEDİ Ortaya koyduğu mücadeleci futbolla taraftarların gönlünde taht kuran  Florin   Andone  dün bir mesaj yayınladı. Rumen yıldız , "Burada daha işim bitmedi. En kısa sürede döneceğim" dedi. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 3 =