Zonguldak'ta kaybolduktan 4 gün sonra evinin 200 metre uzağında çalıkların altında cesedi bulunan yaşlı kadının cinayete kurban gittiğini belirleyen  Özel   ekip  katil zanlısı bulabilmek için yaptığı incelemede kad

haber7
0

Zonguldak ta 18 Eylül de evine 200 metre uzaklıktaki ormanlık alanda cesedi bulunan Sultan Biryan ın (69) cinayet şüphelisi olarak gözaltına alınan komşusu Ahmet Sarı (53) , çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.  cinayeti  çözmek için özel  ekip  kuran polis , Sarı nın olaydan sonra kadının üzerindeki bilezik ve küpeleri kuyumcuya sattığını tespit etti. Ölen kadının damadı Yahya Kasımfırtına ise şüphelinin cenazede kendilerine başsağlığı dileyerek , ağladığını söyledi.

 

 

CİNAYETİ ÇÖZMEK İÇİN ÖZEL EKİP KURULDU

Yeni Mahalle Dilektepe Sokak ta eşi ve engelli kızıyla birlikte yaşayan 5 çocuk annesi Sultan Biryan , 14 Eylül de kestane toplamak için evden çıktı. Ailesinin kayıp başvurusunda bulunduğu Biryan ın cesedi , kaybolduktan 4 gün sonra evine 200 metre mesafedeki ormanlık alanda üzeri çalılarla kapatılmış şekilde bulundu.

 

 

Cumhuriyet Başsavcılığı , Biryan ın ölümüyle ilgili soruşturma başlattı. İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu ekipleri ,  cinayeti  çözmek için özel  ekip  kurdu.

Ekip , Biryan ın komşusu Ahmet Sarı nın bir  kuyumcuda  bilezik ve küpe bozdurduğunu tespit etti. Yapılan çalışmada ziynet eşyalarının Biryan a ait olduğu belirlendi. Ardından fiziki takibe alınan Ahmet Sarı nın telefonu da ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 9 =