Bursa'da görevli bir  Uzman   çavuş  , kendisini ziyarete  gelen  kadınla tartıştıktan sonra tabancayla vurarak öldürdü.

haber7
0

Bursa da Jandarma Astsubay Meslek Yüksek Okulunda görevli bir sözleşmeli jandarma  Uzman  çavuş , kendisini ziyarete  gelen  kadına beylik tabancasıyla 4 el ateş etti.  Uzman  çavuş beylik tabancasıyla birlikte gözaltına alınırken , silahla yaralanan kadın olay yerinde hayatını kaybetti.

Olay , Bursa da bulunan Jandarma Astsubay Meslek Yüksek Okulunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre , Sosin Küçükgüven (47) , Sözleşmeli Jandarma  Uzman  Çavuş Aydemir K. yı ziyaret etmek için , Adalet Mahallesi ndeki nizamiyeye gitti. Bir süre nizamiye içerisinde konuşan çift , daha sonra tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesinin ardından Sözleşmeli Jandarma  Uzman  Çavuş Aydemir K. beylik tabancasıyla Sosin Küçükgüven e ateş ederek göğüs kısmından 2 ve sağ bilek ve sol parmak olmak üzere 4 yerinden yaraladı.

Sosin Küçükgüven kanlar içerisinde yerde kalırken , silah seslerini duyanlar olay yerine koştu. Sözleşmeli Jandarma  Uzman  Çavuş Aydemir K. beylik tabancasıyla teslim olurken , olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine  gelen  sağlık ekipleri , Sosin Küçükgüven in hayatını kaybettiğini belirledi. Sözleşmeli Jandarma  Uzman  Çavuş Aydemir K. ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürülürken , olayla ilgili tahkikat devam ediyor.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 8 =