Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde Filyos Kur’an  kursu  öğrencileri , sınırda görev yapan  askerlere  göndermek üzere hazırladıkları mektup ve hediyeleri İlçe Jandarma Komutanlığı’na teslim ett

haber7
0

İlçeye bağlı Filyos beldesinde bulunan 4-6 yaş grubu Kur’an  kursu  öğrencileri , sınırda görev yapan Mehmetçiklere göndermek üzere yazdıkları mektupları ve hazırladıkları hediyeleri İlçe Müftüsü Ayhan Ermiş , kurs öğreticisi Ümmühani Güven’le birlikte Çaycuma İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Bayram Dündar’a teslim etti.

İlçe Müftüsü Ayhan Ermiş , öğrencilerin önemli bir faaliyet gerçekleştirdiklerini söyledi. Yapılan sosyal faaliyetin  askerlere  koral vereceğini belirten Ermiş , "4-6 yaştan tutunda 90 yaşına kadar kursumuza katılan vatandaşlarımızın hazırlandığı maneviyatı yüksek olan hediyeleri , Anadolu’muzun en ücra köşesinde görev yapan çok kıymetli askerlerimize , evlatlarımıza bir nebze moral olsun diye Çaycuma’dan selamlar ile sizin sayenizde yollamaya geldik. Hem mektup hem de manevi değeri yüksek olan naçizane hediyelerimizi takdim ederek komutanımızın şahsında hepsine nusretle yardım diliyorum" dedi.

İlçe Jandarma Komutanı Dündar da nazik ziyaret ve hediyelerinden dolayı İlçe Müftülüğü çalışanlarına teşekkür ederek , mektup ve hediyelerin sınır bölgesinde gören yapan  askerlere  en kısa zamanda gönderileceğini ifade etti.

Filyos Zübeyde Hanım İlkokulu 4’ncü sınıf öğrencisi Fatıma Gürbüz de doğal tasarım ürünlerinden yaptığı tabloyu İlçe Jandarma Komutanı Bayram ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 6 =