Kuveyt   Türk  , ev sahibi olmak isteyen bireylere ,  konut  sektörüne ve ülke ekonomisine katkı sunmak amacıyla  konut   finansmanı   kar   oranını  0 ,98'e indirdi.

haber7
0

Kuveyt Türk ten açıklamaya göre , herhangi bir üst veya alt sınır şartı olmaksızın tüm vade seçeneklerinde  konut   finansmanı   kar  oranı 0 ,98 e düşürüldü. Otomatik ödeme talimatı , BES , Kredili Hayat Sigortası ürünlerini kullanan  Kuveyt  Türk müşterileri ise 0 ,95 e kadar düşürülen  kar  oranlarından yararlanabilecek.

Konut finansmanında 120 aya kadar vade seçenekleri sunan  Kuveyt  Türk , bu sayede ev sahibi olmak isteyen vatandaşların bütçelerine ve  konut  sektörüne katkı sunmayı hedefliyor.

Kuveyt Türk , Türkiye de üretim yapan otomobil firmalarına ve araç sahibi olmak isteyen müşterilerine destek olmak amacıyla "Yerli Üretim Araç  finansmanı  Kampanyası" kapsamında anlaşmalı bayilerde sıfır araçlarda yüzde 0 ,49-0 ,69  kar  oranı uygulamaya başlamıştı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =