Burundi   Futbol   Federasyonu  Başkanı Reverien Ndikuriyo , Türkiye  Futbol  Federasyonu'nu (TFF)  ziyaret  etti.

haber7
0

Burundi  Futbol   Federasyonu  Başkanı Reverien Ndikuriyo ve  Burundi  Ankara Büyükelçisi Gerard Ntahorwaroye Bikebako , Türkiye  Futbol   Federasyonu  na ziyarette bulundu.

TFF nin Riva daki idari merkezinde gerçekleşen nezaket ziyaretinde ,  TFF  1. Başkan Vekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı ,  Burundi  heyeti ile bir araya geldi.

Ziyarette  TFF  Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Hamit Altıntop ile Genel Sekreter Kadir Kardaş ve  Burundi  Ankara Büyükelçiliği Müsteşarı Esperance Uwimana da bulundu.

Servet Yardımcı tarafından A Milli Takım forması takdim edilen  Burundi  heyeti , daha sonra Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri nde incelemelerde bulundu.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; }

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 1 =