Komedi türünün usta ismi Şahan Gökbakar'ın çok uzun yıllardır devam eden ve 8 Kasım tarihinde vizyondaki yerini alan  Recep   İvedik  6  toplamda  ne  kadar  izlendi?  Recep  karakterinin Kenya'daki maceralarının konu ol

haber7
0

Yönetmenliğinde Togan Gökbakar ın oturduğu ve senaryosunu ise Şahan Gökbakar la beraber kaleme aldığı 2008 senesinden itibaren seri şeklinde devam eden  Recep   İvedik  6 hızlı bir başlangıç yaptı. 8 Kasım 2019 tarihinde sinema salonlarında gösterime girerek tutkunlarına keyifli ve eğlenceli dakikalar yaşatan  Recep   İvedik  6 yüksek izlenme oranlarıyla tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Peki ,  Box   Office  den elde edilen veriler doğrultusunda vizyona girdiği günden itibaren izleyicisinden tam not olarak kahkaha tufanı estiren  Recep   İvedik  6  toplamda  ne  kadar  izlendi? 

RECEP İVEDİK SERİLERİNİN TOPLAM AÇILIŞ RAKAMLARI…

Recep  İvedik  1 serisin açılışında 791 bin 536 izleyici kitlesine ulaşırken , Recep  İvedik  2 serisini ise  toplamda  1 milyon 209 bin 453 seyirci ile açılış yapmıştı. Öte yandan Recep  İvedik  3 serisi de 1 milyon 153 bin 71 izleyiciyle açılış yaparken , Recep  İvedik  4 serisine gelindiğinde de 1 milyon 641 bin 474 açılış rakamı elde etmişti. Şahan Gökbakar’ın en çok izlenen sinema filmi projesi Recep  İvedik  5 rekor açılışa imza atarak , 1 milyon 646 bin 846 bin kişi tarafından izlendiği açıklanmıştı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =