Fil'm Hafızası; şehrin en farklı sinema etkinliklerine  Keşfetmenin  Keyfi‘ni ekliyor ve uluslararası festivallerde övgüyle karşılanmış bağımsız kısa filmleri sanatseverlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyor!

haber7
0

Sinefillere birlikte keşfetme ve sosyalleşme deneyimi yaşatan Fil’m Hafızası; yeni kısa film seçkisini 17 Kasım Pazar akşamı saat 19:00 da The Game’de sunuyor. Bornova Bornova (2009) , Kurtuluş Son Durak (2012) , Sen Aydınlatırsın Geceyi (2013) , Taksim Hold em (2017) gibi başarılı filmlerde rol alan ve en son Sibel (2018) ile ulusal ve uluslararası festivallerde birçok ödüle layık görülen  Damla  Sönmez in misafirliğinde gerçekleşecek etkinlik , oyuncuyla söyleşinin yanı sıra , sinefillerin hafızasını zorlayan #Emojiler yarışmasıyla renkleniyor.

“Keşfetmenin  Keyfi   hosted  by  Damla  Sönmez” etkinliğinin biletlerini  17 Ekim itibariyle Biletix web sitesinden ve perakende satış noktalarından temin edebilirsiniz. Bu özel etkinlik için biletler 100 adetle sınırlıdır.

Bilet fiyatı: 35 TL

Not: Katılımcılar etkinlik sonrası The Game’deki oyun alanından ücretsiz faydalanabilir.

KISA FİLM SEÇKİSİ

This No Land (2018)

Alexander Decommere / Belçika / 16‘

Leuven Uluslararası Kısa Film Festivali seçkisinde gösterilen film , yaşlı bir kovboy olan Grandpa Sudoku ile 8 yaşında inatçı , küçük bir kızın Disneyland e yaptıkları yolculuğu anlatıyor. İlginç ve sürreel çizgiler ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 8 =