Galatasaray  yönetiminin ibrasızlık sonrası  Mahkemeden  aldığı tedbir kararının kısmi olarak kaldırıldığı öğrenildi.  Galatasaray  yönetimi başkan Mustafa Cengiz önderliğinde 15.00'te TT Stadı'nda toplanıp erke

haber7
0

Geçtiğimiz mali genel kurulda ibra edilmedikten sonra kararı mahkemeye taşıyan  Galatasaray  yönetimi , seçim yapılmaması için tedbir kararı aldırmıştı.

Habertürk Spor dan Erhan Kaan Adıgüzel in haberine göre; 14. Asliye Mahkemesi , tedbir kararını kısmi olarak iptal etti.  Galatasaray  bu kararla birlikte tüzük gereği seçime gitmek zorunda... Ancak yönetimin bu kararı bir üst mahkemeye taşıma hakkı da var.

Galatasaray yönetimi , bugün saat 15.00 te toplanarak son gelişmeleri masaya yatıracak. Seçim kararı çıkabileceği belirtilen yönetim kurulundan bu yönde bir görüş çıkarsa  Galatasaray  , Aralık ayında seçime gidecek.

Mustafa Cengiz , mecburen seçime gidileceğini ve aday olamayacağını öngörürse seçim kararını açıklayacak. Başkan yardımcısı Yusuf Günay ve ikinci başkan Abdurrahim Albayrak ın ise seçime girmesinin önünde bir engel bulunmuyor.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 1 =