Ara transferde hücum hattını zenginleştirmek isteyen Fenerbahçe'de Zajc ve Jailson  satış  listesine konuldu. Ekici'den sonra Alper de gözden çıkarıldı.

haber7
0

Finansal Fair Play anlaşmasına rağmen kadrosuna sol bek , sol açık ve golcü takviyesi planlayan Fenerbahçe , kaynak oluşturacak isimleri belirledi. Sarı-lacivertliler kadro dışı bırakılan Mehmet Ekici nin ardından yedek kulübesine çakılı kalan Miha Zajc ile ilk 11 deki yerini kaybeden Jailson u  satış  listesine koydu. Sözleşmesinde yaptığı indirim performansına da aynı şekilde yansıyan Alper Potuk da gözden çıkarıldı. Mehmet Ekici ye kolaylık sağlayacak olan sarı-lacivertliler , Zajc ı ise uzun süredir flörtte olduğu Rus takımlarından birine göndermeyi planlıyor. Sloven yıldız , düzenli oynayacağı bir kulübe gitmek için can atıyor , ancak Fenerbahçe nin önceliği kasaya girecek para. Jailson a da ülkesinden ve Çin den teklifler var. Alper e ise yüksek ücreti sebebiyle sıcak bakan şimdilik yok.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =