Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz , Şampiyonlar Ligi'nde  Gol  atmaları halinde "Asker Selamı" vermeyi düşüneceklerini ifade etti.

haber7
0

"Şampiyonlar Ligi nde  Gol  atarsanız ,  asker   selamı  vermeyi düşünür müsünüz?" sorusunu cevaplayan Cengiz , "Düşünürüz. Biz kendimiz zaten selam veriyoruz. Kulüpler Birliği olarak da bir bildiri yayınladık. Bizim duruşumuz belli. Coğrafyamızki sorunlar , bu kuşağın üzerine sorun oldu. Biz gelecekler kuşaklara uğraşıyoruz. Biz bu konuda böyle düşünüyoruz" dedi. Galatasaray ın kupalara kaldırmaya devam edeceğini ifade eden Cengiz , "Dümdüz bir çizgi izlemek mümkün değil. Hele böyle bir ortamda , bütün parametrelerin , dinamiklerin değiştiği futbol dünyasında sürekli aynı neticeyi almanız mümkün değil. Dünyanın en pahalı kadrolarını kuran takımlar için de geçerli , Galatasaray için de geçerli , herhangi bir takım için de geçerli. Fakat , Galatasaray ın çizgisi , nasıl biz kuruluşumuzdan bu yana 95 kez kupa kaldırmışsak yine kupaları kaldırmaya devam edeceğiz. Bundan emin olabilirsiniz" şeklinde konuştu.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =