Deneyimli teknik adam  Fatih   Terim  , devre arasında Belhanda , Feghouli , Mariano , Nagatomo ve Seri ile yolların ayrılmasını istedi.

haber7
0

Galatasaray da kötü gidişi faturası , 5 futbolcuya kesildi.

Fatih  Terim  , son haftalarda alınan kötü sonuçların ardından ısrarla ocak ayını işaret etmişti. Tecrübeli hoca , yönetime verdiği raporda 5 futbolcunun gönderilmesini istedi.

GÖNDERİLECEK İSİMLERİ BELİRLEDİ

Terim in önceliği , başta Çin ve Arap kulüplerinden teklifler alan Belhanda ile Feghouli nin satılması yönünde. Bu iki oyuncunun satışından gelecek para , aynı zamanda transfer bütçesi açısından da önemli.

Galatasaray da performansı beğenilmeyen beklerle de yollar ayrılacak. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Nagatomo ve Mariano satış listesinde. Oyuncuların bedava ayrılmasını istemeyen yönetim , gelen teklifleri kabul edecek. Aynı zamanda Linnes e de kadroda yer açılmış olacak.

66 yaşındaki hoca , sezon başında kiralanan Seri ye geçer not vermedi. Form grafiğini bir türlü yükseltemeyen deneyimli futbolcunun kiralık sözleşmesi sonlandırılacak. Orta sahaya Ndiaye nin kiralanması gündemde.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =