Altınordu  Belediyesi tarafından Mevlid Kandili dolayısıyla şehrin çeşitli yerlerinde  kandil   simidi  dağıtıldı.

haber7
0

Altınordu Belediyesi belediyecilik alanında yürüttüğü çalışmaların yanı sıra sosyal yönlü faaliyetler gerçekleştirmeye de devam ediyor. ‘Paylaşmanın ve bereketin yurdu Altınordu’ sloganıyla sosyal yönlü çalışmalarını sürdüren , bu tür dini ve milli günleri milletimizin , şehrimizin ve hemşehrilerimizin birlik ve beraberlik , dayanışma ve bir arada olma günlerine dönüştürmeyi hedefleyen  Altınordu  Belediyesi , bu kapsamda Mevlid Kandili dolasıyla  kandil   simidi  dağıtımı etkinliği gerçekleştirdi.

Altınordu Belediyesi tarafından düzenlenen  kandil   simidi  dağıtım etkinliği Orta Cami , Ulu Cami , İmam Hatip Cami ve Köprübaşı’nda kurulan stantlarda yapılırken polis noktaları , gazi ve şehit yakınları derneği , cemevi ve siyasi partilerde de  kandil   simidi  dağıtıldı. Altınorduluların yoğun ilgi gösterdiği  kandil   simidi  dağıtım etkinliğine katılan Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ise kurulan stantlarda vatandaşların Mevlid Kandili ni tebrik etti ve  kandil   simidi  ikramında bulundular.

Altınordu Belediyesi tarafından düzenlenen  kandil   simidi  dağıtım etkinliğinden duydukları memnuniyetini dile getiren Altınordulular ise emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiler.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =