Etiketler:

 Peugeot  , Citroen , DS ve Opel markalarını bünyesinde bulunduran Groupe PSA , Türkiye’deki ilk üç markalı bayisini Konya’da açtı.

haber7
0

30 yıllık Opel bayisi Özkaymak Holding ,  Peugeot  ve Citroen markalarını da bünyesine katarak Groupe PSA’nın Avrupa’da Madrid’den sonra ilk üç markalı bayisi ünvanını eline aldı.

Ocak ayı sonu itibariyle Madrid de  Peugeot  , Citroen , DS ve Opel markalarının birlikte satıldığı yeni showroom konseptini hizmete açan Groupe PSA , Türkiye’de de Konya’da Özkaymak Holding’in yatırımıyla üç markalı showroom konseptini faaliyete geçirdi. Bugün itibariyle 106 yatırımcıya sahip olan Groupe PSA Türkiye , yıl sonuna kadar pazarın %11.9 una ulaşmayı hedefliyor.

  Özkaymak Şirketler Grubuna ait Özkaymak Plaza’da düzenlenen açılış törenine Groupe PSA Türkiye adına Başkan Olivier Cornuaille , Groupe PSA Türkiye Yedek Parça ve Hizmetler Genel Müdürü Michel Furth ,  Peugeot  Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç , Opel Türkiye Genel Müdürü Çağrı Öztaş ve Citroen Pazarlama Direktörü Selen Alkım katıldı.

Siyaset ve iş dünyasından da çok sayıda davetlinin katılım gösterdiği törende Özkaymak Holding adına bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Özkaymak Cin , Opel bayiliğinin yanı sıra bünyesine  Peugeot  ve Citroen’i katmanın gururunu yaşadıklarını şu sözleriyle ifade etti.

Cin; Groupe PSA’nın Türkiye’de ilk , dünyada ikinci çoklu marka  bayisi olmanın haklı sevincini yaşıyoruz. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 8 =