Hepsiburada  ,  Apple  ile yaptığı iş birliği kapsamında , Türkiye’de  Apple  ürünlerinin online satın alınabileceği tek resmi e-ticaret satış noktası olduğunu duyurdu. E-ticaret sitesi , iPhone , iPad ,  Apple  Watch , Mac gibi Apple

haber7
0

E-ticaret platformu  Hepsiburada  , Türkiye’deki faaliyetleri kapsamında Apple ile yeni bir iş birliğine imza attı. Yapılan açıklamada , Hepsiburada’nın Apple’ın dünyada nadir olarak yetkilendirdiği resmi online platformlarından biri olduğu belirtildi.

İş birliğiyle  Hepsiburada  , Türkiye’de  Apple  ürünlerinin online satın alınabileceği ilk ve tek resmi e-ticaret satış noktası durumuna geldi. Yeni işbirliğiyle müşteriler ,  Hepsiburada  üzerinde tasarlanan ayrı bir bölümden  Apple  ürünlerini inceleyip , satın alabilecek.

Müşteriler , Türkiye’de satışı kısa bir süre önce başlayan yeni iPhone modelleri iPhone 11 , iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max ile yeni nesil  Apple  Watch Series 5’in yanısıra iPad , Mac ,  Apple  TV ve aksesuar gibi diğer  Apple  ürünlerine de bu bölümden ulaşabilecek.

DÜNYADA SAYILI , TÜRKİYE DE TEK

Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ ,  Apple  ile yaptıkları iş birliğiyle ilgili olarak “ Apple’ın dünyadaki sayılı , Türkiye’de ise ilk ve tek olarak tercih ettiği  yetkili  online platform olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Özel olarak hazırladığımız sayfayı  Apple  kullanıcılarının alışkın oldukları tasarım ve satın alma yolculuğuna uygun olarak tasarladık” ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =