İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal'de forma giyen Türk asıllı Alman futbolcu  Mesut   Özil  ile Bosna Hersekli oyuncu Sead Kolasinac'a bıçaklı  saldırı  girişimi iddiasıyla yargılanan sanıklardan Jordan Northover da

haber7
0

Londra da gerçekleştirilen duruşmada , 26 yaşındaki Northover , 25 Temmuz da yaşanan bıçaklı  saldırı  girişiminde Arsenal takımı oyuncularından  Mesut  ile Kolasinac ın eşyalarını çalmaya çalıştığını kabul etti.  

Mahkeme hakimi , suçunu daha önce  itiraf  eden Ashley Smith için 8 Kasım Cuma günü , Northover hakkında ise ileri bir tarihte karar verileceğini duyurdu.

İngiltere nin başkenti Londra da 25 Temmuz da araçta bulundukları sırada motosikletli iki kişinin bıçaklı  saldırı  girişimiyle karşı karşıya kalan  Mesut  Özil ve Sead Kolasinac , güvenlik gerekçesiyle Arsenal in sezon başındaki lig maçlarında kadroya alınmamıştı.

Londra Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada , saldırıda bulundukları gerekçesiyle gözaltına alınan Ashley Smith ile Jordan Northover ın , hırsızlığa teşebbüs ve silahlı  saldırı  girişiminden mahkemeye çıkarılacağı belirtilmişti.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =