İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kısa sürede söndürülen  yangın  dolayısıyla  tahliye  edilen 17 hasta başka hastanelere nakledildi . Yangından etkilenen 6 hastane personeli ilk müdahalenin ardından  Siirt  Devlet Hastanes

haber7
0

Siirt te özel bir  hastanede  çıkan  yangın  kontrol altına alındı.

Bahçelievler Mahallesi Güres Caddesi nde özel bir hastanenin yeni doğan bölümünün de yer aldığı 5. katında henüz belirlenemeyen bir nedenle  yangın  çıktı.

Durumu fark eden görevliler anne ve bebekleri başta olmak üzere binadaki hasta ve yakınlarını  tahliye  ederken , olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi.

Polis de hastane civarındaki park halindeki araçları kaldırarak , ambulans ve itfaiyenin geçişini sağladı.

Yangın , itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kısa sürede söndürüldü.

İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay , olay yerine gelerek yapılan çalışmaları  inceledi.

6 sı yeni doğan , biri çocuk 17 hasta diğer hastanelere nakledilirken , yangından etkilenen 6 hastane personeli ilk müdahalenin ardından  Siirt  Devlet Hastanesi nde tedavi altına alındı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =