Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu ve bağlantı yollarının  bazı   kesimleri   trafiğe  açıldı. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğünün Resmi Gazete'de yer alan ilanına göre ,

haber7
0

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü’nün Resmi Gazete’de yer alan ilanına göre , söz konusu otoyol ve bağlantı yollarındaki  bazı   kesimleri  saat 00.01 itibariyle  trafiğe  açıldı. Otoyol gişelerinde görevli personeller gişelerden nakit ücret ile geçiş yapan araç sürücülerinin , Cumhuriyet Bayramını kutlayarak şeker ikramında bulundu. Otomobil sürücüleri ise memnuniyetlerini dile getirdi.

SÜRÜCÜLER ÇOK MEMNUN KALDI

Menemen gişelerden giriş yaparak Aliağa gişelerinden çıkış yapan sürücü Mümin Düzkaya , “Otoyolun açılmasından çok memnun kaldık. Her metresinde emek ve işçilik var. Allah devletimize , milletimize zeval vermesin. Herkesin emeğine sağlık. Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti" dedi.

Otoyolu kullanıp Aliağa gişelerinden çıkan motosiklet sürücüsü Cüneyt Kartal ise , otoyolun açılmasından dolayı memnuniyetini dile getirerek şunları söyledi , "Otobandan geçişimizi yaptık. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Geçiş ücreti gayet makul. Fiyatın böyle olması bizim için çok iyi. Şayet böyleyse biz bu yolu sık sık kullanırız” şeklinde konuştu.

 

 

 

TAMAMI YIL SONU AÇILACAK

Edilen bilgiye göre Menemen-Aliağa-Çandarlı  Otoyolunun  ismi "Kuzey Ege Otoyolu" olarak adlandırıldı. Yap-işlet-devret ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =