Süper Lig ekiplerinden  Gaziantep  Futbol Kulübünde teknik direktör Marius Sumudica'nın  sözleşmesi  2021 yılına kadar uzatıldı.

haber7
0

Kulüpten yapılan açıklamaya göre , sezon sonu sözleşmesi sona erecek Rumen teknik adam , tesislerde başkan yardımcısı Mahsun Altunkaya ve genel sekreter Müslüm Özmen ile bir araya geldi. Yapılan görüşmeler sonunda  Sumudica  , görev süresini 2021 yılına kadar uzatan yeni sözleşmeye imza attı.

Gaziantep Futbol Kulübü Başkan Yardımcısı Mahsun Altunkaya , törendeki konuşmasında ,  Sumudica  ya olan güvenlerini dile getirerek , "Gaziantep şehrinin başarısı için hepimiz elimizi taşın altına koyduk. Bu takımın başarılı olması için her türlü fedakarlığı yapmaya devam edeceğiz. Bu doğrultuda başarı sağlayacağına en ufak şüphemiz olmayan hocamız  Sumudica  ile 2021 yılına kadar sözleşmemizi uzattık. Bundan dolayı mutluluk duyuyorum. Hocamızın takımı başarıya ulaştıracağına inanıyoruz. Kendisine de bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum." diye konuştu.

Genel sekreter Müslüm Özmen ise  Sumudica  nın kısa süre içerisinde hem kendilerinin hem de taraftarın sevdiği bir isim haline geldiğine işaret ederek , "Kendisiyle sözleşme uzatırken en ufak bir şüphemiz olmadı ve karşılıklı olarak sözleşme uzatma konusunda fikir birliğine vardık. Futbolda en önemli başarı unsurlarından birinin istikrar olduğuna inanıyoruz. Bu dönemde kulübümüz , adına yakışır sonuçlar almaya ve Türk futbolunda önemli bir yer tutmaya da devam ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =