İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) , kentte gerçekleştirilecek 29 Ekim  Cumhuriyet   Bayramı  etkinlikleri dolayısıyla bugün ve 29 Ekim'de bazı raylı sistemlerin seferlerinin 02.00'ye kadar uzatıldığını duyurdu.

haber7
0

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre , İBB iştiraki Metro İstanbul AŞ tarafından işletilen  Metro  hatlarına  Cumhuriyet   Bayramı  düzenlemesi yapıldı.

Vatandaşların İBB tarafından organize edilen  Cumhuriyet   Bayramı  etkinliklerine rahatça katılabilmeleri amacıyla 28-29 Ekim de bazı raylı sistemlerin seferleri uzatıldı. Bu kapsamda , bugün ve 29 Ekim Salı akşamı gerçekleştirilecek etkinlikler nedeniyle , F1 Taksim-Kabataş Füniküler Hattı , M3 Kirazlı-Olimpiyat-Başakşehir  Metro  Hattı , T1 Kabataş-Bağcılar ve T4 Topkapı-Mescid-i Selam Tramvay Hattı nda seferler 02.00 ye kadar uzatıldı. 24 saat hizmet veren M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı , M1B Yenikapı-Kirazlı , M2 Yenikapı Hacıosman , M4 Kadıköy-Tavşantepe , M5 Üsküdar-Çekmeköy ve M6 Levent-Boğaziçi Üniversitesi/Hisarüstü  Metro  Hattı ise 24 saat çalışmaya devam edecek.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 1 =