Etiketler:

 Suzuki  , Japonya Otomobil Üreticileri Birliği tarafından düzenlenen 46.  Tokyo  Motor  Show  2019 Fuarı’na yenilikçi ürünleriyle katılıyor.  Suzuki  , adeta gövde gösterisi yaparak geleceğin teknolojilerini standı

haber7
0

Otomobil ve motosiklet dünyasının efsanevi Japon markası  Suzuki  , Japonya Otomobil Üreticileri Birliği tarafından düzenlenen 46.  Tokyo  Motor  Show  2019 Fuarı’na yenilikçi ürünleriyle katılıyor.

4 Kasım tarihine kadar sürecek fuarda , tema olarak bu yıl “Waku Waku Switch for Everyone/ Sizin için heyecan , herkes için heyecan” sloganını benimseyen ve 2020 yılında 100. yılını kutlayacak olan  Suzuki  , standında geleceğin akıllı ve eğlenceli araçlarını sergiliyor.

Şarj edilebilir hibrit (PHEV) niteliğindeki otomobil WAKU SPO , otonom sürüş özelliğine sahip konforlu araç HANARE ve küçük bir crossover olan HUSTLER CONCEPT fuarda ziyaretçilerin ilgi odağı oluyor.

Suziki’nin standında ayrıca Super Carry mini kamyon tarzında üstü açık bir mini kamyon aksesuar mağazası da ziyaretçilerini karşılıyor.

ARAÇLAR SUZUKİ İLE KİŞİSELLEŞİYOR

Suzuki’nin seyahatleri eğlenceye dönüştüren şarj edilebilir hibrit aracı WAKU SPO , A segmentinde geleceğe ışık tutan bir otomobil olarak sunuluyor. Kullanıcılar WAKU SPO’da bulunan bir Waku anahtarıyla otomobilin vücut şeklini , ön maskesini ve gösterge panelinin görünümünü değiştirerek sürüşü daha ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 5 =