Doğan Otomotiv Grubu çatısı altında temsil edilen  Suzuki  , Ekim ayında otomobil severlere cazip faiz fırsatları ve nakit alım destekleri sunuyor. Ekim ayını Swift ayı ilan eden  Suzuki  , düşük yakıt tüketimiyle dizel modell

haber7
0

Kampanya kapsamında Swift modellerine özel; 40 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 ,49 faizli kredi  fırsatı  dikkatleri çekiyor. Segmentinin en çok satan SUV’u olan Suzuki Vitara ise 60 bin TL için 24 ay vadeli 0 ,49 faizli kredi  fırsatı  ile kullanıcılarla buluşurken , nakit alımlarda hurda teşvikine ek olarak 7 bin TL kampanya indirimi de avantaj sağlıyor.

Ekim ayını Swift ayı ilan eden  Suzuki  , düşük yakıt tüketimi ile dizel modellere bile üstünlük sağlayan Swift’in otomatik şanzımanlı modellerini 109 ,500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıyor.

Kampanya kapsamında 2019 model yılına sahip Swift modellerinde; 40 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 ,49 faizli kredi  fırsatı  Ekim ayı boyunca kullanıcılara sunuluyor.  Segmentinin en çok satan SUV’u olan ve 2018 model yılına sahip  Suzuki  Vitara ise 60 bin TL için 24 ay vadeli 0 ,49 faizli kredi fırsatıyla kullanıcılarla buluşurken , nakit alımlarında hurda teşvikine ek 7 bin TL kampanya indirimi de avantaj sağlıyor.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =