Boydaklara ait yüzde 53 oranındaki hissesi TMSF’ye geçen  Boydak  Holding’in adı değiştiriliyor.  Boydak  Holding’in adı “Büyük Erciyes Holding” olarak değiştirileceği öne sürüldü

haber7
0

Patent Enstitüsü tarafından isim hakkı ile ilgili tescil işlemleri büyük ölçü de tamamlanan  Boydak  Holding’in  yeni   ismi  Perşembe günü  Boydak   Holding  Merkezi’nde  Boydak   Holding  CEO’su Alpaslan Baki Erstekin tarafından düzenlenecek basın toplantısında resmen açıklanması bekleniyor.

Boydak  Holding  CEO su Alpaslan Baki Ertekin , TMSF Başkanı Muhiddin Gülal ın “Artık bu aile ile özdeşleşmiş bir  ismi  kullanmak istemiyoruz. Bu holdingin ismini değiştireceğiz” açıklamasından sonra sürecin başladığını ve şirketin  yeni  isminin ne olacağının belirlendiğini ve bu  ismi  hızlı bir şekilde duyuracaklarını açıklamıştı.

Kayseri  yeni  Haber’den Recep Bulut köşesinde , “Ertekin ile yaptığım telefon görüşmesinde , hem  Boydak  Holding’e verilecek  yeni   ismi  hem de ne zaman duyuracağını öğrendim… Buna göre Ertekin’in ifadesine göre ,  Boydak  Holding’in  yeni  adı Büyük Erciyes  Holding  olacak” ifadelerini kullandı.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =