İŞKUR   kapsamında  sağlık kurumlarına en az  lise   mezunu   Acil   Tıp   Teknisyeni  (ATT)  alımı  yapılıyor. Sağlık personeli  alımı  başvuruları ,  İŞKUR  üzerinden gerçekleştirilecektir. Peki nasıl başvuru yapılacak?

haber7
0

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile 7 farklı ilde bulunan sağlık kurumlarına en az  lise   mezunu  olmak üzere önlisans mezunlarının da başvuru yapabileceği  Acil  sağlık  Tıp   Teknisyeni  (ATT)  alımı  yapılıyor. Ön başvurular  İŞKUR  şubelerinden veya online yapılacak olup , adayların başvuru yapmaları için öncelikli olarak İŞKUR’a kayıtlı olmaları gerekmektedir. İşte detaylar...

 

ACİL TIP TEKNİSYENİ (ATT) ALIMI

Aşağıda  Acil   Tıp   Teknisyeni  alanında sağlık personeli  alımı  yapan kurumların listesi verilmiştir. Ön başvurularınızı İŞKUR’un sayfalarından yaptıktan sonra ilgili işverenle iletişime geçebilir ve iş görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

İŞKUR  ATT  Alımına Online Başvuru Yapmak için TIKLAYINIZ!

ATT NEDİR?

Acil  Tıp   Teknisyeni  (ATT) tanımı , sağlık sektöründe özellikle ambulanslarda çalışan kişileri işaret etmektedir. Dolayısıyla halk arasında ve sağlık sektöründe kısaca  ATT  olarak tabir edilen  Acil   Tıp  teknisyenleri , Türkiye’nin en büyük sektörlerinden biri olan sağlık sektöründe görev yapan kişilerdir.

Acil  Tıp  teknisyenleri , hastalara ilk müdahalelerde bulunan ve hastaların ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =