Hasanoğlu Şirketler Grubu ,  Banu   Evleri   Ispartakule  1 projesinin ikinci  etabının   temeli  atılarak yapımına başlandı.

haber7
0

Hasanoğlu Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu , "Sektörümüzün canlandığı bu dönemde  yeni  projelerimizi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz." dedi.

Yeni proje hakkında açıklama yapan Hasanoğlu Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu , “Hasanoğlu Şirketler Grubu olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar 2 milyar TL yatırım ile 1 milyon metrekare inşaat alanına ulaştık. Sektörümüzün canlandığı bu dönemde  yeni  projelerimizi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Ispartakule  1  yeni  etabımız 10 bin 400 metrekare arsa , 31 bin metrekare inşaat alanına ve 8 bin metrekare yeşil alana sahip olacak. Temelini attığımız  yeni  projemiz her zaman olduğu gibi aile konseptli olacak ve 140 adet konuttan oluşacak” diye konuştu.

İstanbul’un en önemli ulaşım kanallarının ortasında yükselecek

3. Havalimanı , Kanal İstanbul Projesi , TEM ve Kuzey Marmara Otoyolu , yapımı tamamlanacak metro hattı gibi İstanbul’un en önemli ulaşım kanallarının merkezine yakın konumu ile  Banu   Evleri   Ispartakule  1’in ikinci etap projesi 31 bin metrekare inşaat alanı üzerinde iki ana blok ve üç kent villasından oluşacak. Projede 2+1 , 3+1 , 4+1 ve dubleks daire tipleri yer ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =