Gaziantep'te  Muhammet Demir  6 hafta ,  aziz Tetteh  3 hafta , Muğdat Çelik ise 6 ay sahadan  uzak  kalacak.

haber7
0

Süper Lig ekiplerinden  Gaziantep  FK de sakatlıkları bulunan  Muhammet Demir  , Tetteh , Morais ve  Muğdat Çelik  in sakatlıkları teknik heyeti düşündürüyor.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre ,  Muhammet Demir  sağ kasık fıtığındaki ağrıları nedeniyle ameliyat edildi. Golcü futbolcu , 6 ila 8 hafta forma giyemeyecek.

Adanaspor ile oynanan hazırlık karşılaşmasında sağ bacak üst adalesinde ağrı hisseden Morais te ise 1. derece yırtık oluştuğu tespit edildi. Tecrübeli futbolcunun tedavisine devam ediliyor.

Ligin 6. haftasında oynanan Göztepe maçında sakatlanarak oyundan çıkan Abdulaziz Tetteh de diz kemiği ödemi tespit edildi. Tedavisine başlanan Tetteh , en az 3 hafta daha  sahalardan   uzak  kalacak. Bir süre önce sol diz çapraz bağlarının kopmasının ardından 15 gün önce ameliyat edilen  Muğdat Çelik  ise 6 ay daha forma giyemeyecek.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =