Fenerbahçe Yardımcı Antrenörü  Volkan   Demirel  , Türkiye Futbol Federasyonu’nun düzenlemiş olduğu UEFA B Antrenör Kursu'na katıldı.

haber7
0

Futbolculuk hayatlarını teknik adam olarak devam ettirmek isteyen 30 kursiyer , Türkiye Futbol Federasyonu’nun düzenlemiş olduğu  UEFA B Antrenör Kursu  için Erzurum’a geldi.

 

 

12 gün sürecek eğitimde ders alanlar arasında bulunan  Fenerbahçe  Yardımcı Antrenörü  Volkan   Demirel  , "Kaleci olduğum için herkes benim  kaleci  antrenörü olmamı bekliyor ancak benim  Hedefim  tamamen teknik direktörlüğe doğru gidecek" dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun düzenlediği  UEFA B Antrenör Kursu  , Erzurum’da başladı. Aralarında A Milli formayı da terletmiş olan  Volkan   Demirel  , Egemen Korkmaz , Ahmet Dursun ve Serkan Balcı gibi isimlerin yer aldığı 30 kursiyerin antrenör olmak için katıldığı UEFA B Antrenörlüğü kurs programında , Beşiktaş’ın eski kaptanı Mehmet Ekşi ve Fenerbahçe’nin eski kaptanı Ömer Kaner eğitim verdi.

 

 

Sunum olarak antrenman , sporcu , antrenör ve antrenörün görevleri başlıklı konulardan bahseden Mehmet Ekşi , daha sonra teknik direktör adaylarını Yüksek İrtifa Futbol Sahası na çıkararak teknik anlamda bilgiler verdi. Ömer Kaner’in , kursiyerlere uygulamalı olarak anlatmış olduğu bilgileri özellikle  Volkan   Demirel  , not alarak dinledi.

Volkan Demirel: "Fenerbahçe’ye hizmet etmenin gururunu ileriye götürmek ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =